Kdo jsem? 

Foto: www.andreakalova.cz
Foto: www.andreakalova.cz

Jsem maminka dvou skvělých dětí, Kamilky a Pavlíka, a manželka úžasného muže Marka. Svou rodinu vnímám jako dar a zároveň splněné přání, které jsem vysílala (tehdy ještě nevědomě) do vesmíru již od svých 10ti let. Rodina je pro mě hnacím motorem, který mi dává sílu a neustále ukazuje můj životní směr.

Jinak jsem člověk, který kolem sebe rád šíří pozitivní náladu a věří, že vše co se nám děje tam venku, je odrazem toho, co prožíváme uvnitř sebe. Miluji pobyt v přírodě (ze všeho nejvíc spaní pod širákem:-)), mám ráda zvířata, tanec a vůbec pohyb všeho druhu. Baví mě naslouchat druhým a pomáhat jim, pokud o to stojí. Jako malá holka jsem chodívala na návštěvy ke starším lidem. Pamatuji si, jak jsem s nimi sedávala na lavičce a poslouchala jejich životní příběhy, které mě fascinovaly. Zároveň jsem vnímala, jak jim moje přítomnost dělá dobře, jak jsou šťastní, že jim někdo naslouchá, že o ně má někdo zájem. Dnes vím, že to tehdy byly první signály toho, co budu v životě dělat a co mě bude naplňovat.

Po narození Kamilky a Pavlíka jsem postupně upadala do stavu vyčerpání a vnitřní nepohody. Na jednu stranu jsem si roli maminky a manželky neskutečně užívala, ale na druhou stranu jsem cítila, že na povrch vylézají staré nezaléčené prožitky z mého mládí a dětství. Ze zkušeností jiných  rodičů se mi tímto potvrdilo, že naše děti jsou našimi zrcadly, která nám zrcadlí vše, co máme v sobě nevyřešeno. Tehdy jsem poprvé zacítila pocit hluboké nespokojenosti sama se sebou a rozhodla se s tím něco dělat. Děti jsou našimi velkými učiteli a já jsem jim za to dnes a denně neskutečně vděčná.

Díky různým terapeutickým metodám, kterými jsem si několik let procházela, jsem zjistila, že když se na svůj život dokážeme podívat z jiného úhlu pohledu, než jsme zvyklí a naučení, otevře se nám opravdu nová realita.

Zjistila jsem, že pokud člověk přesměruje pozornost do svého nitra a začne si více uvědomovat, co se uvnitř sebe odehrává, nemůže pak zůstat vnější svět stejný jako dřív. Dnes dokonce i biologové prohlašují, že se naše buňky chovají v závislosti na vnějších podnětech, nikoli dle  genetických dispozic.

Foto: www.andreakalova.cz
Foto: www.andreakalova.cz

Tehdy jsem na mé cestě sebepoznání potkala mnoho zajímavých lidí, díky kterým jsem se, mimo jiné, dostala i k metodě PSYCH-K®. Od první chvíle, kdy jsem měla možnost si tuto metodu na vlastní kůži vyzkoušet, jsem věděla, že ji chci šířit dál, že je přesně tím, co chci dělat. Vnímám metodu PSYCH-K® jako cestu pro všechny, kteří touží po změně. Díky PSYCH-K® mohu pomáhat lidem přepisovat jejich sebe-limitující podvědomá přesvědčení a tím jim umožnit realizaci jejich snů, cílů a přání. 

Proč jsem si vybrala právě metodu PSYCH-K? Pro mě má čtyři důležité aspekty, díky kterým jsem se do ní zamilovala.

  • Je rychlá, jednoduchá a účinná
  • Je bezpečná pro všechny zúčastněné
  • Vede k opravdovým a trvalým změnám
  • Je pro každého, kdo touží po změně

Tajemství úspěchu je uvnitř každého z nás. Náš život je zcela v našich rukách. Každý z nás disponuje mocí změnit v životě vše, s čím není spokojen.

A to je moje práce, kterou miluji a která mě naplňuje. Pomoci každému, kdo o to stojí a chce změnit svůj život v pohledu na svět, ve vztazích, ve fyzickém i psychickém stavu.

Vše se dá v životě každého člověka změnit! Má to jen jednu podmínku. Musíme chtít a být ochotní pro tuto změnu něco udělat! 


Moje certifikace:

PSYCH-K® BASIC WORKSHOP - lektorka Brunhild Hofmann

PSYCH-K® ADVANCE WORKSHOP - lektorka Brunhild Hofmann

PSYCH-K® DIVINE INTEGRATION RETREAT - lektorka Brunhild Hofmann

PSYCH-K® HEALTH and WELLBEING - lektor Duccio Locati


Brunhild Hofmann a já
Brunhild Hofmann a já
Já s Duccio Locati
Já s Duccio Locati